Ви зараз переглядаєте важливість професійного детайлінгу автомобіля

Важливість професійного детайлінгу автомобіля

Якісний детайлінг автомобіля вимагає багато терпіння, досвіду, та тренувань. Якщо роботу робити поспіхом або техніка неправильна, ваш транспортний засіб може не тільки виглядати незавершено, але це може спричинити також серйозні наслідки. Зовнішню фарбу можна подряпати або пошкодити, внутрішні дроти важливих механізмів можуть бути випадково від’єднані, а загальна безпека водія може бути порушена. Термін „детайлінг” широко вживається серед тих, багатьох маленьких компаній які займаються лише простою мийкою і сушкою. У багатьох випадках існує справжня різниця між тими, хто навчається це робити професійно, і тими, хто час від часу робить аби як. Лише із професійним підходом можна значно поліпшити вигляд автомобіля та запобігти пошкодженням.

Зовнішня очистка автомобіля

Багато власників автомобілів абсолютно не підозрюють про те, наскільки обширним повинен бути цей процес деталізації ззовні. Професійний автомобільний детайлінг означає чистку всіх закутків вашого автомобіля, а не лише очевидних пофарбований поверхней. З’єднання між панелями повинні бути ретельно очищені, а хромовані деталі на передньому та задньому бамперах освітлені та відполіровані надзвичайно безпечними та неабразивними засобами, а ті колісні диски потрібно майстерно очищити до блиску.

Потрібно щоб не залишилось грязної щілини, навіть якщо їх не помічали у вашому транспортному засобі. Багато дисків містять такі крихітні щілини та жолобки і єдиний спосіб справді змусити їх блищати – це, коли спуститься на руки і коліна і дійсно докласти до цього зусиль. Він цього і слово – “детайлінг” – все до найменших деталей має значення.

Внутрішня очистка автомобіля


Якщо ви перебуваєте в процесі продажу чи торгівлі на своєму транспортному засобі, то вам захочеться отримати за нього найкращу ціну. Деталі інтер’єру можуть додати значної суми до ціни автомобіля. Це насправді ті речі, де потенційний покупець збирається витратити більшу частину свого часу на тестовому керуванні транспортним засобом. Ці невеликі проблеми чистоти дійсно дуже важливі, якщо ви хочете справити вражаюче перше враження. Покупці автомобілів очікують певної кількості зовнішнього пилу та сміття на транспортному засобі, але салон повинен бути бездоганним. Професійні автомобільні детайлери здатні очистити усі ділянки салону, починаючи від бруду в щілинах окремих датчиків і закінчуючи крихітними крихтами їжі між подушками сидінь.

Що потрібно для професійної очистки автомобіля


Що справді відрізняє професіонала від аматора, так це багато аспектів поза миттям та витиранням автомобіля:

Досвід та підготовка: Звертайте увагу на досвід та відгуки про спеціалістів.

Страхування: Думаєте привезти свій Ferrari до під’їзду свого друга у гараж? Подумайте ще раз. Краще довірити таку роботу професіоналу, і бути застрахованим на випадок, якщо щось піде не так.

Інструменти: у професіонала будуть інструменти та обладнання, спеціально створені для автомобільних деталей – а не просто відро, ганчірка та зубна щітка ?


Техніка: Знання, як правильно чистити / деталізувати транспортний засіб, може означати різницю між блискучим автомобілем та автомобілем із пошкодженою фарбою.

Час: Повний детайлінг, зроблений належним чином, вимагає часу. Це не те, з чим можна поспішати. Якщо вам повідомляють, що ви можете зробити детальну інформацію за годину, можливо, ви захочете ознайомитись із тим саме як це буде зроблено.

Спокій: Коли ви передаєте свій автомобіль авторитетному професіоналу, Ви знаєте, що ваш автомобіль у надійних руках.

Репутація: Професіонал, швидше за все, матиме закріплену репутацію, оскільки може виконати роботу належним чином.

Піклуйтесь про свій автомобіля. Із професійними засобами PRO-CHEM це буде значно легше!