Ви зараз переглядаєте особливості автомобільного детайлінгу

Особливості автомобільного детайлінгу

Для більшості з нас може бути досить важко зберегти автомобіль таким, яким він був, коли його купували. На додаток до звичайного механічного обслуговування, вам потрібно регулярно виділяти час, гроші та зусилля, щоб переконатися, що ваш автомобіль чудово виглядає як зсередини, так і зовні.

Не багато людей мають час, знання та здатність робити це самостійно. Для полегшення роботи і покращення результатів Ви можете скористатись професійними засобами для догляду за автомобілем. Це допоможе вам надати ідеального вигляду салону та поверхні авто, при цьому зберігаючи машину чистою протягом тривалого часу.

Професійний детайлінг автомобіля значно відразняється від автоматизованої мийки.


Про це ми писали раніше. До статті.

Чи справді існує різниця? Проста відповідь полягає в тому, що ці дві послуги спочатку здаються схожими, але насправді значно відрізняються. Обидві служби залишають вас з чистішим автомобілем, і на цьому подібність закінчується.

Зокрема, середня вартість мийки (механічної чи домашньої) може бути набагато дешевшою, тоді як середня вартість повної професійної послуги з детайлінгу авто значно вища. Також, процес детайлінгу автомобілів може різнитися залежно від штату та регіону.

Можливо, ви подумували взяти на себе роботу з підтримання чудового зовнішнього вигляду автомобіля самостійно, щоб вам не довелося додавати чергові витрати на обслуговування вашого автомобіля. Отже, велике питання полягає в тому, що ви отримуєте за таку суму грошей?

Середня мийка автомобілів включатиме:

 • Зовнішнє прання
 • Зовні сухе
 • Чистка шин


Типовий детайлінг автомобіля включає в себе:

 • Ручна мийка та сушка всіх куточків, включаючи пробки у дверях.
 • Видалення всіх залишків, смол та плям ззовні та всередині авто.
 • Повна очистка шин та коліс загалом.
 • Чистка та полірування ободів.
 • Лікування глиняним бруском.
 • Нанесення воску.
 • Внутрішній вакуум
 • Чистка килимків
 • Чистка та обробка для захисту шкіряних поверхонь
 • Чистка внутрішніх та зовнішніх вікон
 • Чистка килимів
 • Очистка і нанесення захисного засобу на всі вінілові та пластикові поверхні
 • Дезодорування інтер’єру

Як бачите, мийка автомобілів пропонує набагато менше, ніж експертний авто детайлінг. Якщо ви будете виконувати ці послуги вдома, Вам буде потрібно професійна хімія та інструменти. Регулярні мийки можуть допомогти зробити ваш зовнішній вигляд приємним та зменшити накопичення бруду та пилу у салоні автомобіля, але це не надасть вам особистого дотику та уваги до деталей, що надає детальна і глибока очистка шлягом детайлінгу.

Переваги професійної автоматичної деталізації

Щоб максимально очистики автомобіль, проста мийка та пилосос вдома – це недостатньо. У довгостроковій перспективі ваш автомобіль потребує більше ніж трохи мила та води, щоб залишатися у відмінному стані. Є кілька переваг, коли автомобіль очищувати та детально промивати за допомогою професійних засобів.

Ви зможете видалити подряпини та зменшити вицвітання фарби – професійні засоби детайлінгу допоможуть зменшити або навіть видалити наявні тріщини, подряпини та вицвітання. Це також гарантує, що фарба залишатиметься у чудовому стані протягом довших періодів часу, особливо під час суворих погодних умов.

Експертні засоби які найкраще підійдуть для вашого автомобіля можна знайти у нас на сайті. Якщо ж у Вас виникають труднощі з підбором – із радістю порадимо як вирішити Ваше питання.


Ви зможете зберегти вигляд автомобіля прекрасним – регулярне миття та періодична професійна деталізація можуть суттєво змінити зовнішній вигляд вашого автомобіля в порівнянні з тим, що робила б автоматична мийка або очистка непрофесійними засобами.

Ви зможете продовжити термін служби вашого автомобіля – Бруд, піщані покриття та бруд можуть зменшити термін служби автомобіля, приховуючи та викликаючи корозію важливих деталей вашого автомобіля. Коли ви видалите ці шкідливі забруднення, які з часом можуть потрапити під вашу оббивку (фарбу, шкіру, вініл, хром тощо), ваш автомобіль залишатиметься у чудовому стані на довгі роки.

Ви зможете зберегти вартість перепродажу вашого автомобіля – це велика справа. Високошліфований і виставковий вигляд автомобіля може допомогти зберегти вартість, або ж навіть збільшивши вартість вашої торгівлі до 10%.


Є деякі автолюбителі, які навчаться деталізувати свої транспортні засоби, як професіонали. Вони знайдуть найкращий спосіб усунути плями, усунути подряпини та зберегти свої машини найкращим чином. Однак більшість власників автомобілів не мають часу і не зацікавлені у вивченні тонкощів професійних технік детайлінгу авто. Ці власники транспортних засобів виграють від якісних продуктів як допомагають уникати потреби у частій очистці автомобіля.

Новітні технології та продукти допоможуть щоб ваш автомобіль мав найкращий вигляд. Ми можемо підібрати продукти які найкраще підійдуть для Вашого авто, і забезпечать, щоб ваш автомобіль був ретельно очищений, відмитий якісним шампунем, відполірований та кондиціонуваний – щоб він залишався у чудовому вигляді. Не кажучи вже про те, що наші фахівці можуть надати вам поради щодо догляду за вашим автомобілем між повноцінними чистками.