Ви зараз переглядаєте коли найкраща пора року і сезон, для чистки та миття автомобіля?
54941171 - car detailing series : worker cleaning black car

Коли найкраща пора року і сезон, для чистки та миття автомобіля?

Як автопрофесіоналів, нас часто питають щодо детайлінгу автомобіля. І одне з найпоширеніших запитань, яке постійно з’являється у багатьох автомобілістів, – “коли найкращий час, щоб провести повний детайлінг автомобіля?”

Загалом, рекомендується, регулярно проводити чистку та миття автомобіля , принаймні раз на чотири місяці. За цими причинами є багато думок, по-перше, більшість часто застосовуваних восків мають типовий термін служби 3-4 місяці, і як тільки віск вичерпується, зовнішні елементи починають руйнувати фарбу. По-друге, кожного сезону пилок, комахи та інші забруднення осідають на поверхні вашого автомобіля і можуть спричинити пошкодження. А для автомобілістів, які люблять проводити свої машини через автоматизовані мийки, існує ризик заподіяння шкоди зовнішній фарбі. Щітки та рушники, що використовуються в автомийці, можуть призвести до незначних подряпин, тому слід бути обережним.

Однак, у зв’язку з фінансовими обмеженнями, економічними причинами, суворістю сезонів та ідеальністю процесу детайлінгу автомобіля, ми завжди закликаємо наших клієнтів проводити повний детайлінг автомобіля протягом осіннього та літнього сезонів.

Чому слід мити та чистити автомобіль влітку?

Літо буває найбільш загруженим сезоном для більшості людей. Для тих, хто має машини, настав час взяти відпустку, зайнятися деякими спортивними заходами та багато подорожувати. Літній сезон не такий приємний для автомобіля, оскільки він отримує неабияку частку роботи, а в інтер’єрі доводиться помічати деякі химерні об’єкти, такі як їжа, розливи кави та інші плями. З іншого боку, зовнішність стає гіршою через неприємності, такі як пташиний послід, сік дерев та кислотні дощі. Крім того, сильні ультрафіолетові промені влітку шкодять якості фарби вашого автомобіля.

Ідеальність літнього сезону випливає з того, що він пропонує більше сонячного світла. Якщо ви не використовуєте високоякісну пасту, епіляція воском під час сухої погоди дозволяє воску висохнути, перш ніж захистити автомобіль. Для детайлінгу інтер’єру ми рекомендуємо використовувати лише засоби, що захищають від ультрафіолетових променів, для покриття внутрішніх поверхонь, щоб уникнути розтріскування та вицвітання. А для зовнішніх деталей обробіть всі зовнішні вікна, застосувавши герметик або віск, щоб забезпечити більш безпечну та швидку їзду під час дощових періодів.

Переваги і тонкощі чистки та миття автомобіля восени


Щоб уникнути критичних наслідків зими, ми рекомендуємо проводити якнайбільгу чистку автомобіля восени або перед самим початком зимового сезону, щоб допомогти вашому транспортному засобу під час ранніх морозів. У більшості випадків зима пов’язана із солоними умовами, які можуть забезпечити ідеальні умови для розвитку іржі, пошкодження оббивки та вплинути на роботу вашого автомобіля.

Оскільки температури під час осені досить помірні, автомобілісти можуть скористатися цим, щоб надати додатковий захист своєму автомобілю. Коли зима почнеться, у Вас уже буде гарна підготовна для комфортного користування автомобілем.