Ви зараз переглядаєте продаєте свій автомобіль? Проведіть детальну очитку – та заробіть більше!

Продаєте свій автомобіль? Проведіть детальну очитку – та заробіть більше!

При прийнятті рішення продати свій старий автомобіль потрібно враховувати багато речей. Потрібно переконатись, що автомобіль справний, сучасний у технічному обслуговуванні, пропонується за розумною ціною та є… презентабельним. Ось чому ми рекомендуємо проводити детальну очистку вашого автомобіля, коли настає час його продажу.

Саме послуги здетайлінгу можуть мати різницю в тому, як швидко продається ваша машина та скільки Ви за це отримуєте.

Як це працює? Ось фактична цитата / відгук одного із наших клієнтів: «Я продавав свою Toyota Camry 2003 року і вирішив докладно розповісти про цей продаж. Завдяки проведеній професійній очистці автомобіль виглядав абсолютно новим, і вдалось продати машину майже на 1000 доларів більше, ніж очикувалось, що я можу за неї отримати. Велика перевага за таку маленьку річ як чистку автомобіля “.

Спробуйте задати собі таке просте запитання: яка різниця між професійним лотом, який продає вживані авто, і звичайним чоловіком на вулиці, який продає свій старий джип в Інтернеті?

Це не фокус. Порівняйте середні фотографії виставкового салону вживаних автомобілів із фотографіями тих, хто продає свій автомобіль самостійно на RIA (або на будь-якому іншому сайті).

Бачите різницю? Дилерські машини виглядають ідеально, блискучі та майже такі ж нові в більшості випадків, тоді як інші машини виглядають виснаженими та грязними, з подряпинами на кузові, брудним салоном або вицвітанням лакофарбового покриття – іншими словами, як звичайна стара машина на вулиці.

Це не обман. Шоу-руми не намагаються обманути. Вони просто мають під рукою професійні засоби з детайлінгу, завдяки яким старий автомобіль виглядає значно краще.

Вони роблять серію невеликих чисток, щоб автомобіль виглядав та працював так само добре, як це можливо, щоб зробити його більш товарним. І це працює. Автомобільні дилери можуть значно збільшити обмінну вартість для автомобіля, який виглядає і добре пахне.

Зрештою, у вас, мабуть, виникнуть сумніви щодо придбання вживаного автомобіля у дилерському центрі, якщо він не виглядав би у найкращому стані. Тож коли справа доходить до продажу власного автомобіля, чому ви повинні пропонувати потенційним клієнтам щось менше?

Із детайлінгом, внутрішні трюки торгівлі, які працюють для дилерів, можуть спрацювати і для вас.

Детайлінг не тільки покаже клієнту, наскільки гарний ваш автомобіль, але також забезпечить йому спокій, знаючи, що продавець належним чином доглядав за автомобілем, тим самим збільшуючи ймовірність покупки. Коли клієнт побачить ту яскраву блискучу фарбу, якісні сидіння та відчує свіжий запах салону, це, безсумнівно, переконає їх, що це той автомобіль, який він хоче і потребує!

Не кажучи вже про те, що коли ваш автомобіль розміщений в мережі, він, безперечно, буде виділятися належним виглядом – це безпрограшний варіант!

Детайлінг автомобіля – це не що інше, як розумна інвестиція для тих, хто хоче продати вживаний автомобіль швидко та за високу ціну. Це може зробити вашу машину помітною на сторінках оголошень, а потенційний клієнт може впевнитись, що зробив правильний вибір, коли приїхав особисто перевірити машину. Використовуйте професійні засоби для детайлінгу та отримуйте задоволення від свого автомобіля.


www.pro-chem.com.ua