Ви зараз переглядаєте захист салону автомобіля від сонця

Захист салону автомобіля від сонця

Температура в салоні автомобіля в спекотний день може сягати дуже високих рівнів. Це не тільки небезпечно для здоров’я та безпеки тих, хто застряг усередині, але й може завдати величезної шкодипанелям та шкірі ваших сидінь.

То як можна захистити салон вашого автомобіля від сонця? Ось лише кілька ідей.

  1. Сонячні екрани

Це найпростіший та найдоступніший спосіб уникнути проникнення UVA / UVB променів на переднє лобове скло вашого автомобіля. Сонцезахисні креми виготовлені з лавсану та нейлону, і вони не дозволять сонці світити прямо на ваш салон автомобіля. На жаль, вони не будуть багато робити для внутрішньої температури, але принаймні ваша панель інструментів не обпече руку, коли ви вперше торкнетесь її після тривалої стоянки на сонці.

  1. Наклейки на вікна

Дуже швидке і легке рішення. Плюси в тому, що це легко, доступно та зручно, а також можна закрити всі ваші вікна, а не лише переднє лобове скло. Мінуси полягають у тому, що наклейки бувають дуже нетривкі і можуть зірватися під час частих поїздок. Подумайте про переваги та недоліки, перш ніж встановлювати їх у свій автомобіль.

  1. Тонування вікон

Якщо ви дійсно хочете захистити свій інтер’єр, подумайте про професійне тонування вікон. Тоування забезпечить більш глибокий, довговічний захист, ніж прості наклейки, а також вони постійні, тому вам не доведеться турбуватися про те, що щось зіпсується або тонування втратить ефективність з часом. Якісне тонування вікон може прослужити десятки років.

  1. Спрей для захисту шкіри

Якщо ваші шкіряні сидіння стають крихкими або знебарвленими, можливо, ви захочете захистити їх індивідуально за допомогою шкіряного захисного спрею. Ці продукти всмоктуватимуться в тканину і висушуватимуть її до більш жорсткого матеріалу, ніж це було раніше, ізолюючи її як від сонця та вітру, щоб ваша шкіра зберігала свою якість на довгі роки.

  1. Правильні засоби для чищення

Чи знали ви, що певні засоби для чищення насправді можуть збільшити захист вашого автомобіля до пошкодження сонцем? Можливо, ви думаєте, що надаєте своєму транспортному засобу відчуття стилю за допомогою цього блискучого миючого засобу, але насправді ви просто запрошуєте сонячні відблиски на свою панель приладів та внутрішні стіни. Замість цього використовуйте тільки професійні засоби і захистіть інтер’єр автомобіля від пошкоджень.

Це лише кілька речей, про які слід пам’ятати, захищаючи салон автомобіля від сонця. Не соромтеся зв’язуватися з нами безпосередньо для отримання додаткової інформації та натхнення. Ми тут, щоб допомогти!