Ви зараз переглядаєте як захистити свою машину від льоду та снігу

Як захистити свою машину від льоду та снігу

Зимові місяці можуть погано вплинути на Ваш автомобіль, а весь цей сніг та лід дійсно можуть нанести шкоду, особливо коли вона у великих кількостях.

Коли випадає сніг, і Вам потрібно їхати, більшість з нас просто замислюється про те, щоб прибрати сніг, щоб ви могли заскочити назад у свій автомобіль і вдаритись спекою. Зазвичай ми не замислюємось над тим, чи не завдаємо ми шкоди зовнішній частині транспортного засобу під час видалення снігу. Але реальність така, що нанести шкоду досить просто, якщо не використовувати відповідні інструменти та вживати належних запобіжних заходів.

Видалення снігу з автомобіля


Коли сніг падає дуже сильно, багато людей роблять помилку, намагаючись прибрати накопичений сніг зі свого автомобіля лопатою, мітлою чи іншим абразивним інструментом. Це велика помилка, оскільки навіть намагаючись зробити це обережно, все одно існує великий ризик того, що гострий край зіткнеться з фарбою вашого автомобіля, спричиняючи глибокі, неприємні подряпини та забруднення. Подумайте про використання спеціальних продуктів, таких як спеціальні щітки з м’якими краями.

Видалення льоду з автомобіля


З метою захисту автомобільної фарби протягом зими слід також зважати на лід. Незважаючи на те, що лід зазвичай не накопичується до однакових рівнів як сніг, навіть невелика кількість льоду може стати проблемою. Лід важко видаляється; однак, не спокушайтеся використовувати скребок для льоду, який ви використовуєте на вікнах вдома. Край скребка зроблений із міцного та твердого пластику, який, хоча і підходить для вікон вашої машини, з великою ймовірністю подряпає ваші лакофарбові покриття.
Якщо вам потрібно видалити з автомобіля великі шматки льоду, просто увімкніть машину і дайте їй трохи погрітись. Це допоможе розморозити ваш автомобіль, розтопивши лід який після цього легко відшаровується.

Профілактика автомобіля взимку


Найкраще, що ви можете зробити, щоб захистити свою машину від льоду та снігу, – це переконатися, що ви тримаєте свій транспортний засіб в погану погоду у гаражі або під накриттям. Якщо ж такі речі для Вас недоступні, ви можете розглянути можливість воскування автомобіля, оскільки це може допомогти запобігти різним подряпинам та забрудненню.