Ви зараз переглядаєте 10 найкращих порад та підказок щодо чистки та миття двигуна автомобіля

10 найкращих порад та підказок щодо чистки та миття двигуна автомобіля

Коли більшість людей замислюються про чистку своїх автомобілів, вони автоматично зосереджуються на зовнішньому вигляді, наприклад, на фарбі, або інтер’єрі, особливо щодо всього що стосується зони комфорту.

Однак багаторічний досвід навчив нас, що важливо також дбати про частини автомобіля, які можуть бути не видимими для нас. Ось чому ми завжди обговорюємо чистку робочих частин автомобіля і насамперед двигуна – з нашими клієнтами.

Той, хто хоче утримувати свій транспортний засіб у первозданному стані, повинен знати наступні десять найкращих речей та підказок щодо чистки і миття двигуна та робочих частин автомобіля.

 1. Зберігайте спокій
  Найголовніше, ніколи не переживати про те, щоб виконати роботу ідеально. Виробники обладнали робочі частини автомобіля більш ніж достатньою кількістю захисту. Тому не соромтесь так як зручно для Вас.
 2. Використовуйте лише професійні матеріали та засоби
  Ми рекомендуємо максимально спростити цей процес. Професійонали використовують різноманітні речі для чистки автомобілів – це і щітки і мікрофібри, знежирювачі, захисні засіби та аплікатори. Тут не потрібно нічого зайвого.
 3. Найкраще проводити чистку раз на 3-6 місяців
  Це дозволяє уникнути накопичення бруду та спростити процес очистки. Ми хочемо, щоб процес був якомога коротшим і приємним для Вас. Регулярна чистка двигуна і робочих частин – найкращий спосіб забезпечити, щоб речі ніколи не виходили з-під контролю.
 4. Проводьте роботи по очистці над прохолодним або злегка теплим двигуном
  Ніколи не працюйте на гарячому двигуні. Найкраще, перед тим, як розпочати роботу з прибирання, запустити автомобіль не довше ніж на 2 хвилини, щоб чистка була максимально ефективною. Але не більше.
 5. Найкраще проводити чистку зранку
  Це буде чудовим рішенням прокинутись раніше на вихідних та провести чистку автомобіля. Машина за цілу ніч і охолола і получиться якнайкраще її підготувати. Знову ж таки, ніколи не працюйте на гарячому двигуні.
 6. Закривайте чутливі деталі від доступу води
  Обережніше за водою. Потурбуйтесь щоб закрити зони, чутливі до рідини. Сюди входять генератори, фільтри та повітрозабірник.
 7. Мийте деталі зверху вниз
  Для найкращого очищення найкраще працювати зверху вниз. Ця процедура дозволить змивати бруд і не робити роботу двічі. Дуже часто, як деякі новачки розбризкують воду повсюди. це просто переносення бруду з одного місця на інше.
 1. Проводьте сушку зверху вниз
  Така ж логіка повинна використовуватись щодо висушування деталей, найкраще це робити використовуючи рушник з мікрофібри для блискучого очищення.
 2. Використовуйте при можливості пристрої із стисненим повітрям
  Часто в важкодоступних місцях є повітряні кишені. Найкраще очистити ці ділянки, за допомогою повітря під тиском.
 3. Для більш стійкої чистки та захисту використовуйте віск та герметики
  Після того, як двигун буде чистий і без бруду, потрібно нанести на поверхні герметик або віск, щоб отримати глибокий і стійкий блиск.

Озброївшись цими порадами та підказками, кожен може досконало очистити робочі частини автомобіля – особливо двигун.

www.pro-chem.com.ua