Ви зараз переглядаєте як і чому проводити відновлення фар

Як і чому проводити відновлення фар

Професійне відновлення фар швидко стає набагато доступнішим рішенням порівняно із заміною всього блоку, і допомагає значно покращити безпеку водія, зменшити витрати на тривале обслуговування автомобіля та покращити загальний вигляд авто.

Незважаючи на те, що на ринку є дуже популярні набори «зроби сам», ми все ж рекомендуємо звертатись до професіоналів, оскільки дуже легко пошкодити цей елемент автомобіля, якщо не вжити належних заходів. Отже, навіщо відновлювати фари?

Покращена безпека водія

Із початком суворих погодних умов, таких як туман, дощ, сніг та мокрий сніг, може з’явитися потреба і надійній роботи фар у автомобілі. Наявність безпечних фар є критично важливим для захисту вашого авто та пасажирів транспортних засобів. Навіть під час їзди вночі із похмурими та імлистими фарами промені світла можуть зменшитися на цілих 70%. Чітко визначити, чи увімкнені ваші фари, може бути важко. Отож часто люди користуються лише дальнім світлом або починають косити очі на проїжджу частину перед собою, що теж є дуже небезпечною практикою водіння. Професійне відновлення фар – це довготривале, доступне рішення, яке може допомогти вам чітко бачити дорогу за будь-яких умов.

Покращений зовнішній вигляд

Професійний процес відновлення фар не тільки відновлює безпечні фари вашого автомобіля, але і покращує зовнішній вигляд авто загалом. Це дешевий і недорогий спосіб (порівняно з придбанням нових лінз) щоб повернути найкращий зовнішній вигляд, особливо для людей, які найближчим часом розглядають можливість продажу чи торгівлі своїм автомобілем. Витративши номінальну плату за професійне відновлення фар, ціна за ваш автомобіль може значно зрости!

Що обрати набори “зроби сам” проти професійну реставрацію?

Чи можете ви придбати один із наборів «зроби сам» у місцевому магазині автозапчастин? Звичайно, ви можете. Але ці набори також вимагають деяких дуже специфічних технічних механічних навичок. Сьогоднішні автомобільні фари набагато важче обслуговуються, ніж у старих моделях навіть кількох років тому. І завдяки зростаючому обсягу комп’ютеризованих технологій, які зараз є стандартною частиною наших повсякденних автомобілів, багато покупців цих комплектів дивуються, наскільки складним може бути цей процес. Ці набори продаються як швидке та просте рішення. Але насправді весь процес саморобки може зайняти приблизно90 хвилин до 2 годин, щоб від’єднати фари, завершите процес відновлення фар і перевстановити фари з усіма належними проводками на місце.

Економте кошти!


Вартість заміни середньої фари на автомобілі може бути досить високою. І це не включає витрати праці на механіків. Реставрація фар заощадить багато часу та грошей, забезпечить безпечність їзди та покращить зовнішній вигляд вашого автомобіля. Навіть у випадках, коли набори DIY успішно використовуються, багато людей, як правило, поспішають із цим процесом. Вони часто витрачають недостатньо часу на різних етапах реставрації фар самостійно. Як результат, протягом 6 місяців їх фари знову стають мутними та туманними. Зробіть це правильно з першого разу, найнявши професіонала. Ваші фари будуть кришталево чистими на довгі роки.

Не знаєте як це зробити найкраще – напишіть або сконтактуйтесь із нами.


www.pro-chem.com.ua