Ви зараз переглядаєте як запобігти пошкодженню вашої машини від осіннього листя?

Як запобігти пошкодженню вашої машини від осіннього листя?

Ніщо не нагадує осінь більше, ніж прекрасні прояви червоного, оранжевого та жовтого листя в усьому нашому
оточенні. Звичайно, це також означає, що доведеться присвятити кілька годин згрібанню двору кожні вихідні, але це все … так? Власне, є ще одна важлива річ, за якою слід стежити протягом осіннього сезону. Більшість людей цього не знають, але листя насправді може завдати шкоди вашому автомобілю.

Здебільшого багато опалого листя просто потрапляє на ваш капот або дах, а потім здувається вітром. Однак, коли листя (або ваша машина) мокрі від дощу, вони будуть липнути. Якщо вони залишаються там занадто довго, вони можуть почати розкладатися та виділяти хімічні речовини на ваш автомобіль. Ці речовини можуть включати сік, пилок та кислоту, і вони мають два негативні ефекти. По-перше, ці речовини (особливо сік) з часом змусять листя ще більше липнути, ускладнивши видалення. Після того, як листя зникнуть, якщо їх не видалити чи відразу відмити, цей залишок може залишити сліди на вашій фарбі або прилипнути до вашого лобового скла, створюючи проблеми для щіток склоочисника. Другий негативний ефект полягає в тому, що хімічні речовини можуть потрапляти у вашу фарбу, викликаючи плями, сліди та зміну кольору. Отже, ви можете попрощатись із свіжою фарбою, якщо дозволяєте листям накопичуватися на вашому транспортному засобі протягом декількох днів.

У крайньому випадку листя може почати гнити в шасі, що призводить до появи іржі та неприємних запахів. Особливо потрібно переконатися, що листя не засмічує ні систему змінного струму, ні вихлопну трубу. Швидка перевірка технічного обслуговування щотижня допоможе заощадити сотні ремонтів.

Найбільш очевидним методом профілактики буде паркування в гаражі або під тентом, коли у вас є можливість. Ви також можете також використати накриття для автомобіля, якщо ви не можете припаркуватися подалі від стихії або поза деревом. Звичайно, листя все одно потраплять на вашу машину, коли ви їдете навколо, тому ми рекомендуємо обережно видаляти листя вручну, щоб уникнути подряпин фарби. Можливо, ви також захочете відвідати місцеву мийку в 2-3 рази більше, ніж зазвичай у сезон.

Поводячись із листям, як зі снігом (знімаючи його з машини перед тим, як їхати), цієї осені у вас не повинно виникнути проблем із фарбою автомобіля. Регулярне видалення листя, миття автомобіля та перевірка технічного обслуговування забезпечать безпеку та чистоту вашого автомобіля протягом усього сезону.