Ви зараз переглядаєте 5 порад щодо підтримання чистоти автомобіля із дітьми

5 порад щодо підтримання чистоти автомобіля із дітьми

Якщо у вас є крихітні малюки, які подорожують із вами, швидше за все, ви постійно боретеся із автомобільним хаосом. Багато з нас усі мали дискусію на тему: “Ні їжі, ні напоїв, ні маркерів, ні піднесення ніг на сидіння!”.

Якщо у вас є діти будь-якого віку, ви знаєте, що ці правила тривали не дуже довго.

Ось 5 порад щодо того, як зберегти ваш новий автомобіль чистим із дітьми, на задньому сидінні.

Сміття.

Воно завжди накопичуєтся: з обгортками, пакетами та залишками квитанцій не ще багато, щоб раптом Ви можете відчути, що ви на смітнику замість у Volvo.

Найпростіший спосіб уберегти сміття від скупчення – це місце, де його можна покласти. Вам потрібно вибрати місце для сміття / сміттєвого ящика, тож, як тільки ви купуєте цю каву і вони вручають вам квитанцію, ви відразу ж кидаєте її у подорожній смітник. Навіть невелика коробка або сміттєвий контейнер може зробити свою справу. Залиште його на землі на своєму пасажирському сидінні, а потім спорожніть його кожного разу, коли ви заправляєте бензин, таким чином він ніколи не виходить з-під контролю.

Іграшки.

Діти сумно відомі тим, що заносять іграшки в машину, а потім забувають про них, коли вони вискакують. Це може швидко вийти з-під контролю. Є просте рішення, спробуйте придбати автомобільний органайзер, який висить на спинці пасажирського сидіння. У ньому є кишені та прорізи, куди вони можуть покласти свої іграшки, щоб не тільки все було організовано, але і запобігало коченню іграшок під педалями. Інвестуйте в хороший органайзер, який має кишені та тримачі, які найкраще підходять для іграшок для ваших дітей.

Накидки на сидіння.

З дітьми чи без них ми не можемо підкреслити, наскільки важливо мати чохли на сидіння, особливо для передніх водійських та пасажирських сидінь! Малюк завжди б’є ногами і спирається ногами на сидіння та підлокітники. Це призведе до постійних проблем і стане головним болем в очах у вашому приємному автомобілі. Захистіть ці місця, щоб ви могли зберегти цінність і красу свого автомобіля.

Якісні препарати для чистки салону

Час від часу Вам всетаки прийдеться виділити час для прибирання (цього не уникнути!) Іноді буває важко це зробити якісно через повсякденні поїздки на роботу. Професійні засоби дозволять надати вашому транспортному засобу приємний стан / та захист від подальших забруднень.


Нагальні потреби.

Потурбуйтесь щоб у Вас завжди під рукою були вологі серветки та ганчірки. Тримайте їх у полі зору, постійно зберігаючи у бардачку або під передніми сидіннями. Вони стануть рятівниками життя! Ваша дитина щось пролила? Кров з носа? Ви негайно це вирішуєте.

Спробуйте ці прості рішення та перейдіть з машини хаосу на чисту та приємну їзду. Відтепер, замість того, щоб соромитись, коли друг заскакує до вашої машини, ви можете запропонувати проїхатись, не поспішаючи приводити все в порядок!