Ви зараз переглядаєте поради та підказки щодо детайлінгу авто!

Поради та підказки щодо детайлінгу авто!

Забезпечення чистоти автомобіля не тільки покращує його зовнішній вигляд, але також збільшує його вартість. Зважаючи на це, чистити автомобіль не завжди легко. У ньому багато закуточків, і оскільки ви, мабуть, проводите багато часу у своєму автомобілі, він збирає пил і бруд з навколишнього світу. Ось декілька простих порад щодо детайлінгу авто, щоб зберегти ваш автомобіль в чистоті – від професіоналів!

Спирт, чудово очищує від залишків рослинності і дерев. Якщо ви припаркуєтесь під деревом, ви знаєте, наскільки важко автомобіль може забруднитись і наскільки це може завдати шкоди фарбі. Щоб цьому запобігти, обробіть поверхню спиртом. Намочіть ганчірку і нею очищайте липкі частини поверхні – це і безпечно, і ефективно!

Найкращий кращий інструмент для прибирання снігу. І навіть не думайте про снігову щітку! Більшість щіток для снігу можуть створювати неприємні подряпини на фарбі. Ми рекомендуємо використовувати якісні засоби для прибирання снігу та телескопічну щітку – це не тільки безпечно для фарби автомобіля, але й допомагає швидше відкинути сніг з вашого автомобіля!


Очищайте скло в різних напрямках. Коли ви висушуєте внутрішню частину лобового скла, протирайте її з боку в бік у горизонтальному напрямку. Висушуючи, протирайте її вгору і вниз вертикальним способом. Це гарантує, що ви можете насправді побачити результат очистки лобового скла після очищення. Бонусна порада: не використовуйте ту саму ганчірку, щоб протирати, яку Ви вже використовувати при митті.


Як позбутись шерсті домашніх тварин у автомобілі. Хоча пилосос чудово підходить для видалення шерсті домашніх тварин з салону вашого автомобіля, є засоби, які гарантують, що органічні залишки дійсно видаляються з сидінь та підлоги. Ми рекомендуємо продукти PRO-CHEM – для найкращої роботи!


Використовуйте два відра для миття машини. Якщо ви збираєтеся мити машину вручну, наповніть одне відро мильною водою, а одне чистою водою. Нанесіть мило з одного відра, а потім використовуйте друге відро, щоб промити рушник або рукавицю після того, як ви очистите кожну ділянку. Це дозволить уникнути поширенню бруду з однієї частини машини в іншу.

Використовуйте якісні гумові килимки. Якщо ви шукаєте простий спосіб зменшити потребу у пилососі і глибокого очищення килимів вашого автомобіля, ми рекомендуємо якісні килимки. Особливо ті які вирізані лазером, і відповідають різним маркам та моделям – таким чином ви отримаєте комплект, який точно відповідає плануванню підлоги вашого автомобіля.

За допомогою цих порад щодо деталізації автомобіля ви зможете швидко та швидко зберегти свій автомобіль!