Ви зараз переглядаєте як захистити автомобіль від шкоди сонячних променів?

Як захистити автомобіль від шкоди сонячних променів?

Доки сонячна погода ще присутня, ми хотіли опублікувати кілька порад про захист фарби від сонця. Пошкодження від сонця – буквально гаряча тема. Більшість людей цього не знають, але тривале інтенсивне перебування на сонці може завдати шкоди вашій фарбі, салону та оббивці.

Думайте про зовнішній вигляд автомобіля, як про себе. Більшість із нас намагається зменшити широке перебування під жарким літнім сонцем, і якщо це робить, ми захищаємось різними засобами. Той самий менталітет повинен стосуватися і вашого автомобіля. Ваша автомобільна фарба не може боротися з пошкодженнями, які можуть бути спричинені сонячними променями, без належного догляду та захисту. Ознайомтеся з цими порадами, щоб запобігти такій шкоді!

Шукайте прикриття!


Якщо це можливо, ви завжди повинні переконатися, що шукаєте криті паркувальні майданчики / гаражі щоразу, коли виходите на вулицю, замість того, щоб просто залишати свою машину під суворими сонячними променями. Особливо це стосується тих, хто опиняється на тому самому місці день за днем, де сонце присутнє з ранку до ночі. Подивіться, чи не знайдете гараж, навіс чи будівлю, яка буде тримати вашу машину в тіні під час роботи. Коли ви повернетесь, ваша машина не тільки стане набагато прохолоднішою, але й не матиме пошкоджень фарби, салону та оздоблення (дуже часто страждає саме інтер’єр!).

Уникайте сонця при митті автомобіля

Більшість з нас любить ідею мити машини влітку. Однак слід знати, що не рекомендується мити машину в сильну спеку. Миття автомобіля на сонці призведе до того, що все висохне занадто швидко, що може спричинити появу водяних плям і залишок розводів. Не кажучи вже про те, що якщо ви використовуєте автоматичну мийку, це насправді може завдати шкоди, тому що фарба / зовнішність автомобіля дуже нагрівається.

Способи захистити автомобіль від сонця


Одним з найкращих профілактичних заходів для пошкодження сонцем є покриття поверхні воском. Покриття воском не тільки є одним з найкращих способів зберегти ваш автомобіль абсолютно новим, але й захищає від шкідливого впливу сонця! Це допоможе захистити фарбу автомобіля від пошкоджень, спричинених ультрафіолетовим випромінюванням, що надходить від сонця. Прямі сонячні промені можуть призводити до відшаровування фарби автомобіля, а відсутність воску на машині може призвести навіть до пошкодження фарби.

Не забудьте також відполірувати салон автомобіля – оббивка та пластикові поверхні також дуже чутливі до вицвітання. Можливо, ви захочете розглянути сонцезахисну затінку, яка захистить салон ваших автомобілів від вицвітання.

Спекотне сонце може завдати більшої шкоди, ніж ви думаєте, пам’ятайте це і захистіть свій автомобіль!