Ви зараз переглядаєте що таке салонний повітряний фільтр і коли слід його міняти?

Що таке салонний повітряний фільтр і коли слід його міняти?

  • Автор допису:
  • Категорія публікації:Захист

Навіть якщо коли ви закриваєте вікна, дрібні частинки ззовні все ще можуть потрапити в салон вашого автомобіля під час руху; вони можуть прилетіти ззовні, через систему опалення, кондиціонування та вентиляції вашого автомобіля. Отже, що захистити вас від таких елементів існує повітряний фільтр кабіни. Більшість пізніших моделей автомобілів оснащені такою системаю, призначеною для фільтрації повітря, що надходить у салон вашого автомобіля – звідси і назва.

Ці частинки можуть містити потенційно шкідливі подразники, що потрапляють у повітря, такі як пил, бруд, сміття, лупа домашніх тварин, тютюновий дим, пилок тощо. Вони можуть зробити ваш досвід керування автомобілем менш комфортним, а також ще більш небезпечним, якщо у вас або ваших пасажирів є алергія на певні елементи або у вас є проблеми з диханням, що може погіршитися в результаті вдихання цим частинок. Це одна з головних причин, чому більшість сучасних автомобілів оснащуються повітряними фільтрами в салоні, які вловлюють ці частинки, щоб зберегти повітря в салоні свіжим і чистим. (Навіть якщо ваш автомобіль не обладнаний повітряним фільтром у салоні, він може мати зону для його розміщення.)

Існує ряд різних типів фільтрів, призначених для простого захоплення таких частинок, тоді як інші, такі як вугільний та електростатичний фільтри, йдуть на крок далі, фільтруючи повітря.

Як і всі повітряні фільтри, повітряні фільтри в салоні потрібно буде замінити відповідно до рекомендацій виробника – зазвичай це 12 місяців або 20000 км – 35000 км .. Ці рекомендації визначаються відповідно до графіка технічного обслуговування, встановленого виробником автомобіля, але, можливо, доведеться відрегулювати його залежно від середовища, в якому зазвичай працює транспортний засіб. У сердовищі де багато пилу такому як пустеля та міські райони з великим засміченням повітря, може вимагатись замінювати повітряний фільтр в салоні раз або більше на рік.

Посібник власника автомобіля повинен мати вказівки щодо того, де знайти повітряний фільтр салону та про те, як його замінити. Часто ваш салонний повітряний фільтр буде розташований за бардачком вашого автомобіля або під приладовою панеллю, але деякі фільтри встановлюються також під капотом, і отримати доступ до них може бути не так просто.

У більшості посібників автомобіля повітряних фільтрів салону просять перевіряти повітряний фільтр кабіни один або кілька разів на рік, але, як правило, вам може знадобитися заміна повітряного фільтра кабіни, коли запахи / пилок починають надходити або якщо Ви думаєте ваше повітря не дме так сильно, як зазвичай.

У більшості випадків, заміна повітряного фільтра в салоні – це швидка робота, яка вимагає 5-10 хвилин.

Якщо Вам цікавить така робота – зверніться до наших спеціалістів.


www.pro-chem.com.ua