Ви зараз переглядаєте для чого проводити очистку автомобіля на взимку?

Для чого проводити очистку автомобіля на взимку?

Зима ускладнює все у вашому житті. Зима може зробити кожне маленьке завдання важким. І ніщо не піддається впливу цієї жорсткої обставини більше, ніж ваш автомобіль.

Простіше кажучи, якщо ви не готуєте свою машину до зими, ви збільшуєте ймовірність того, що ваш транспортний засіб отримає пошкодження від піску / солі або навіть іржу.

Сніг і ожеледиця становлять загрозу, але фактором, який найбільше потенційно може завдати шкоди вашому автомобілю, є дорожня сіль, яка розкидається, щоб тримати дороги сухими та придатними для використання в зимові місяці.

Минула зима була особливо поганою в нашій країні, і в результаті було застосувано понад 3 мільйонів тонн солі на дорогах по всій країні. Це значно зменшує ймовірність аварії, але має деякі негативні побічні ефекти. Сіль є корозійним агентом, і вплив надмірних кількостей може мати серйозні, тривалі наслідки на фарбу і покриття автомобіля.

Небезпека автомобіля номер один: Іржа.

Той самий ефект, який дозволяє солі змішувати воду, щоб знизити її температуру замерзання – причина поширення солі на дорогах – також означає, що вплив солі дозволяє волозі збиратися на нижній стороні вашого автомобіля. Тривалий вплив може мати дуже неприємні наслідки для нижньої частини автомобіля та кузова.

Цього збитку не уникнути, якщо ви не вживетимете спеціальних запобіжних заходів заздалегідь, поки сніг не піде, і буде пізно. Найкраще, що ви можете зробити, це спланувати такі умови. Думати наперед означає підготовку, а найкращий спосіб підготувати – покрити кузов автомобіля спеціалізованим восковим герметиком.

У більшості випадків застосування високоякісного синтетичного полімерного герметика або високоякісного натурального воску дозволить уникнути корозії та іржі, яка може виникнути в іншому випадку.

Ходова частина найбільш схильна до пошкоджень – особливо на гальмівних та паливних магістралях. Якщо на них впливає корозія, наслідки можуть бути набагато гіршими, ніж трохи поржавілого лакофарбового покриття, ваш автомобіль може стати небезпечним для керування!

Ось чому важливо, приділяли особливу увагу колесам і шасі, особливо коли мова заходить про приховані елементи такі як от – тормозну систему.

Звичайно, все це лише частина процесу. Перед нанесенням воску важливо ретельно ретельно почистити машину, а також регулярно та ретельно мити машину протягом всієї зими. Багато мийок в “сніговий час” пропонують парову чистку, прибирання ходової частини, а також традиційну мийку автомобілів, але обов’язково впевніться що використовуються лише якісні засоби для чистки і воскування.

Усі автомобілі вразливі до цієї шкоди, але найбільш схильні до ризику старі автомобілі, які не мають найякіснішого сучасного захисного лакофарбового покриття. Якщо у вас такий автомобіль, професійне прибирання – з особливою увагою для відкритих поверхонь в колісних арках та під автомобілем (включаючи пружини, кузови демпферів, гальмівні супорти) , – це абсолютна необхідність.

Не залишайте це на останній момент. Дійте зараз, до настання зими, і заподіяння шкоди. Доведено, що миття та епіляція воском зменшують шкоду від солі та іржі, тому для тих, хто піклується про здоров’я свого автомобіля, цей процес є обов’язковим.