Ви зараз переглядаєте як захистити свій автомобіль під час літньої спеки

Як захистити свій автомобіль під час літньої спеки

Коли в літні місяці піднімається температура, важливо, щоб ваш автомобіль був готовий до спеки. Профілактика – найкращий спосіб забезпечити, щоб ваш автомобіль працював належним чином. Ось п’ять порад щодо захисту автомобіля під час спекотної погоди.

Перевірте акумулятор


Пекучі спекотні дні не по-доброму ставляться до акумулятора вашої машини. Тому перед тим, як настане літня погода, попросіть протестувати акумулятор або зробіть це самостійно, щоб переконатися, що він показуватиме якісну роботу. Рідина акумулятора швидко випаровується, коли спекотна погода, тому слідкуйте за клемами акумулятора та витирайте будь-яку корозію, що утворилася.

Підтримуйте охолоджуючої рідини (антифризу)

Під час теплової хвилі особливо важливо перевіряти рівень рідини, оскільки вони допомагають охолодити двигун. Це включає моторне масло, гальмівну рідину, трансмісійну рідину та рідину гідропідсилювача керма. Якщо цих рідин мало, важче відводити тепло від компонентів двигуна.

Ви нещодавно змінювали охолоджуючу рідину у вашому двигуні? Перевірте інструкцію до авто, чи не настав час міняти знову. В іншому випадку переконайтесь, що рідина є до відповідного рівня.

Уникайте прямого сонячного світла

Коли ви шукаєте місце для паркування, спробуйте знайти тінисте місце або місце для паркування, яке знаходиться під землею або захищене від прямих сонячних променів.

І залиште вікна вниз на дюйм-два. Ви можете придбати тоновані козирки, які відбивають світло і роблять менш очевидним, що ваші вікна опущені, з міркувань безпеки.

Використовуйте сонцезахисне покриття

Хороша ідея – тримати під рукою щось щоб накрити лобове скло, коли не можна уникнути стоянки на сонці. Такі покриття не тільки підтримують салон вашого автомобіля прохолодним, але і допоможуть запобігти шкідливому впливу сонячного світла на салон вашого автомобіля. Якщо ви дозволите своїй машині спектись на сонці, у Вас може швидко потріскатись приладова панель.

Зберігайте свій транспортний засіб у чистоті та захисті


Використовуйте детальний виріб на тире для захисту та мінімізації відблисків. Накладки на сидіння корисні для того, щоб забезпечити прохолоду в автокріслах. Якщо у вас шкіряні сидіння, тримайте їх у кондиціонері під час спекотної погоди, щоб запобігти тріщинам.

Сонячне світло і жаркі температури можуть зникнути ззовні вашого автомобіля. Нанесення воску – це чудовий спосіб захистити свій автомобіль від сонячних ультрафіолетових променів.

Технічне обслуговування шин, шлангів і ременів
Недостатньо надуті шини можуть бути проблемою в спекотні дні, коли тротуар обпалюється, що може призвести до вибуху. Спекотна погода також робить шланги та приводні ремені більш вірогідними, тому огляньте їх, щоб переконатися, що вони у справному стані, без ознак тріщин чи інших погіршень.

Щоб дізнатись більше про захист свого автомобіля від літньої спеки, зв’яжіться з нами сьогодні