Ви зараз переглядаєте автоматична мийка чи деталізація?

Автоматична мийка чи Деталізація?

Більшість з нас не до кінця усвідомлюють критичної відмінності між Детайлінгом та ручною мийкою автомобіля. Деякі власники авто відчувають, що мийка машини на комерційній мийці – це те саме, що робота професіонала, який повністю деталізує машину. Хоча наміри однакові (щоб ваш автомобіль був чистим і блискучим!), Є деякі досить великі відмінності у вартості, якості та інших змінних.

Досвід

Як ви вже знаєте, коли Ви їдете на комерційну мийку, ваша машина проходить механічну чистку під струменем води, звичайними щітками, та миючими засоби. Як тільки ваш автомобіль пройде мийку, у деяких місцях може бути персонал, який висушить ваш автомобіль – у інших випадках, є сушарки. Деякі місця запропонують навіть послуги з внутрішньої чистки після того, як відмиють вашу машину. Такі послуги, як правило, включають пилосос і протирання салону вашої машини. Зазвичай весь цей процес виконується за відносно короткий проміжок часу з відносно низькою вартістю. Але з таким невеликим часом, витраченим на транспортний засіб, деякі деталі часто можуть бути пропущені.

Автоматизована мийка автомобілів, в деяких випадках, може пошкодити фарбу, ободи, дзеркала, склоочисники, антени тощо!

Механічні щітки, жорстка щетина, агресивні осушувачі повітря та автоматизовані транспортні конвеєри – ось деякі з винуватців, які можуть спричинити таку шкоду. По-друге, якщо персонал швидко прибирає / сушить одне авто за іншим – вони не можуть часто міняти рушники, що спричиняє шкоду від перехресних забруднень. Не всі мийки спричинять шкоду, але деякі можуть, а тому існує ризик серйозних пошкоджень автомобіля, використовуючи таку послугу.

Переваги професійної деталізації автомобіля


Коли ви заходите в міісце де пропонують професійну деталізацію, Ваш автомобіль, швидше за все, будуть мити вручну, коли кожен дюйм автомобіля перевіряється від бампера до бампера. Людина ретельно миє кожну зону вашого автомобіля своїми руками – тут не буде ніякої автоматики. Деякі з основних областей фокусування включають колеса, фарбу, салон, шини, скло – велику територію. Після того, як машину помили, для її витирання використовуються свіжа, мікрофібра / рушники преміум-класу, щоб уникнути подряпин. Після завершення процесу миття людина обробить і інші деталі Вашого автомобіля. Це полягає у тому, що ваша фарба миються вручну, полірується та герметизується для захисту та блиску автомобіля.

Це правда, що іноді мийки пропонують своїм клієнтам послуги полірування та епіляції воском та деякі інші «послуги з деталізації», але це, як правило, не настільки повне та орієнтовано, як справжня автомобільний деталізація.

Коли ви детально очищуєте автомобіль, той самий догляд за зовнішнім виглядом стосуватиметься і салону автомобіля. Щітки та деталі для вакуумного кріплення використовуються для того, щоб забезпечити доступ та усунення тріщин і щілин. Деталізатори приділяють особливу увагу твердим поверхням, таким як пластик, шкіра та вініл, використовуючи ефективні засоби, що не пошкоджують такий матеріал.

Професіонали детайлінгу, які пишаються своєю роботою, знайдуть час, щоб отримати сертифікат IDA (Міжнародна асоціація автодеталізації), щоб впровадити методики експертного очищення Вашого автомобіля. Ви були б здивовані тим, що недосвідчений деталізатор може зробити з вашим автомобілем. Ви в кінцевому підсумку лише видалите пошкоджену фарбу – або ще гірше! Тому обов’язково добре подумайте, хто чистить і миє ваш автомобіль!

Підсумок, що краще автоматична мийка чи деталізація?

На закінчення слід сказати, що професійний автомобільний автомобільний спеціаліст, швидше за все, витратить більше часу на ваш автомобіль, зосередившись на кожному сантиметрі, часто витрачаючи 4-6 годин замість автоматичної мийки в кілька хвилин.

Детальна очистка вашого автомобіля принесе Вам користь, дозволяючи машині виглядати абсолютно новою протягом багатьох років без ризику жорсткого прибирання та техніки. Є питання щодо чищення автомобіля? Зв’яжіться з PRO-CHEM вже сьогодні!