Ви зараз переглядаєте як захистити свій автомобіль від пошкодження градом

Як захистити свій автомобіль від пошкодження градом

Всі ми знаємо про загрозу граду навесні та влітку. Щороку град завдає шкоду значній кількості автомобілів в Україні. Наявність гаража або критого паркінгу – це простий спосіб захистити себе від граду. Якщо у вас цього немає або якщо ви в дорозі, і попали у град, як можна захиститися?

Страхування


Найпростіший спосів – це комплексне страхування яке покриває такі випадки як пошкодження градом. Обовязково про це дізнайтесь. Ви будете витрачати додаткові витрати щороку, але якщо будете тримати у своїй кишені страхівку, у вас буде завжди спокій. Якщо ви по-справжньому любите свою машину, і це не просто інструмент для перевезення, жодна страхівка ніколи не приведе ваше авто в ідеальний стан. Вам потрібно буде запобігти пошкодженню самостійно і не сподіватись на ремонт.

Накидки та клейка стрічка


Якщо Вас справді застали зненацька і Ви не готові, Ви можете використати усі рушники, ковдри або килимки автомобіля. Навіть килимки зможеть забезпечити певний захист. Також допоможуть подушки та зимові пальто. Ви, безсумнівно, будете схожий на того божевільного, що бігає навколо шторму, але ви можете врятувати свою машину від найгіршого – розбитого скла і подряпин кузова.

GPS


Не знаєте, де знайти захист навколо себе? Спробуйте пошукати у картах місця розташування паркувальних конструкцій, критих бензонасосів, проїжджайте через вікна та підземні переходи у своєму GPS або телефоні. Якщо ви знаходитесь у місті, коли шторм наступає, ви легко знайдете де сховатись. Якщо ви знаходитесь у незнайомому місці, Ви можете шукати такі місця в Інтернеті і знайти досить швидко.

Чохол для автомобіля

Деякі заповзятливі та креативні уми працюють над удосконаленням накидок (чохлів) для автомобіля. Зараз вже пропонують двошарове покриття із м’якою нижньою стороною та міцною зовнішньою оболонкою із стисненого поліестеру. Повністю покриваючи автомобіль, він оточує вашу машину захистом, здатним відігнати град будь-якого розміру.

Перевіряйте погоду


Старайтесь бути в курсі погоди. Існує багато додатків, щоб попередити вас про град, торнадо чи інші неприємні метеорологічні події на горизонті. Не потрібно захищатись від шторму, якого можна уникнути. Будьте готові до цього сезону, і ви можете уникнути шматка льоду розміром з гусяче яйце, що може впасти на дах Вашого авто.