Ви зараз переглядаєте як захистити автомобіль від пташиного посліду!

Як захистити автомобіль від пташиного посліду!

Хіба не жахливо коли птахи вирішують робити свій бізнес на ваш автомобіль? Це не тільки неприємні клопоти, щоб прибрати машину, але випадковість всього цього робить це набагато гіршим, коли це відбувається. Наприклад, Ви могли мати побаченням у цьому прекрасному вашому розкішному автомобілі, ви їдете в центр, щоб перекусити, і Вам наврядчи б хотілось отримати такий сюрприз повертаючись до автомобіля?

Важко боротись із великими білими плямами, які роблять навіть найекзотичніші машини менш розкішними. І нажаль, це досить часто стається саме після того як Ви провели очистку автомобіля.

Багато хто не знає, що пташиний послід насправді досить кислотний, а це означає, що ці природні прикраси, залишені на вашому автомобілі, можуть мати ефекти, які аж ніяк не хотілось би отримувати. Однак на фарбу впливає не лише пташиний послід. Це суміш спекотного літнього сонця та пташиного посліду, що дійсно може завдати шкоди.

Сонце розширює та зігріває фарбу на вашому транспортному засобі. Коли птах залишає слід на Вашому автомобілі, воно розпечується на сонці і твердне. Коли транспортний засіб охолоджується, фарба стискається, тоді як послід залишається затверділим, що, в свою чергу, може спричинити пошкодження самої фарби. Лакофарбова поверхня Вашого автомобіля може бути пошкоджена назавжди. Тож обов’язково швидко видаляйте такий послід!

Бажано ретельно мити забруднені місця. Використання води з очищувачем подбає про все, що не відійде від легкого скрабу. На жаль, погані новини не закінчуються погіршенням лакофарбової роботи. Пташиний послід переносить бактерії, які можуть викликати небезпечні для людини хвороби, тому обов’язково мийте руки, якщо під час миття контактуєте з послідом. Отже, після чищення автомобіля ретельно помийтесь самі також.

Сподіваємось, важливість збереження вашої машини для всіх зрозуміла! Якщо ваш транспортний засіб оточила зграя розлючених птахів, обовязково памятайтесь негайно провести очистку автомобіля професійними засобами!