Ви зараз переглядаєте що таке ремонт вм’ятин без фарби?

Що таке ремонт вм’ятин без фарби?

  • Автор допису:
  • Категорія публікації:Захист

Ремонт вм’ятин без фарби – це простий, швидкий і надзвичайно ефективний процес, який може повністю знищити багато видів незначних вм’ятин, не завдаючи шкоди фарбі вашого автомобіля. Процес характеризується ретельним та обережним масажем нижньої сторони поглибленої панелі.

Це економічно вигідний спосіб усунути поверхневі пошкодження, спричинені забрудненнями дверей, поганою погодою, легкими ударами та іншими незначними дорожньо-транспортними пригодами, не витрачаючи фарбу та не шліфуючи зовнішню поверхню автомобіля. Видалення вм’ятин без фарби означає відсутність великих витрат, наповнювачів та грунтовок. Майже у всіх випадках Ваш транспортний засіб відновлюється до початкового стану без абсолютно жодних доказів ремонту.

Економте час і гроші


До того, як навчились робити видалення вмятин без фарби, власники автомобілів були змушені платити значні кошти за простий ремонт вм’ятин та забруднень. А ще власники автомобілів залишалися без свого авто на цілий тиждень, поки механіки кузовних майстерень працювали над їхнім автомобілем. Видалення вм’ятин без фарби часто коштує набагато менше, і в багатьох випадках весь процес може бути завершений протягом доби (або менше)!

Типи незначних відремонтованих вм’ятин


Процес видалення вм’ятин без фарби – це не єдине рішення, яке підходить для всіх. Існують деякі обмеження щодо типів вм’ятин, які можна успішно відремонтувати. Величезні масивні вм’ятини, спричинені зіткненнями з іншими транспортними засобами, як правило, не підходять. Такі типи вм’ятин дуже часто надто глибокі, а метал занадто сильно розтягнутий, щоб такий процес видалення вм’ятин ефективно працював. Але цей підхід дуже добре працює для вм’ятин та забруднень, розмір яких приблизно такий, як м’яч для гольфу, або менше. Також може мати значення конкретне розташування вм’ятини. І якщо зовнішня фарба вже сколена або потріскана, це може бути ще одною ознакою того, що процес видалення вм’ятин без фарби може бути не найкращим методом ремонту.

Чудовий вибір для повернення в оренду


Ремонт вм’ятин без фарби – це процес «без свердління», що по суті означає, що зовнішні поверхні не проколюються жодним чином під час процесу ремонту. За традиційних методів ремонту вм’ятин багато разів механіки змушені пробивати або свердлити невеликі отвори на поверхні автомобіля, щоб вони могли насправді дістатись до нижньої сторони поглибленої ділянки. В результаті додається бондо, наноситься грунтовка, а потім проводиться шліфування та полірування зовнішньої поверхні, і фарба повторно наноситься. Якщо ж вм’ятина ідеально підходить для видалення вм’ятин без фарби, це буде значно зручнішим рішенням для Вас.

Видалення вм’ятин без фарби – чудовий варіант для багатьох типів вм’ятин та забруднень. Це робиться швидко, може бути набагато дешевшим і часто зберігає неприхованість кузова автомобіля, усуваючи необхідність свердління, грунтування та перефарбовування.

У вас є вм’ятина або дзвін, на які потрібно дивитись? Наші спеціалісти готові допомогти і порекомендувати рішення для Вас.