Ви зараз переглядаєте підготовка автомобіля до весни

Підготовка автомобіля до весни

Коли настає весна, пора починати готувати свою машину до чудової погоди! Якщо ваша машина пройшла через суворі холодні та неприємні снігові бурі, що супроводжували зиму, швидше за все, ці умови зробили ряд проблем та забруднень на вашому транспортному засобі. Є кілька аспектів обслуговування автомобіля, які слід перевірити свою машину.

Перевірка коліс

Перше і найлегше – це вирівнювання коліс вашого автомобіля. Якщо ваші колеса неправильно зіставлені, ви помітите більше зусиль, необхідних для того, щоб ваш автомобіль рухався прямо. Навіть якщо ваше рульове колесо відцентровано, воно часто схиляється в ту чи іншу сторону. Життєво важливо перевірити цей момент, перш ніж зробити висновок, що причиною проблеми є власне шини. Купівля шин до того, як вони вам знадобляться, це зайва витрата грошей яка є лишньою.


Важливо часто перевіряти протектор шин. Зношення повинно розподілятися рівномірно по шині; якщо він зосереджений у певній зоні, можливо, доведеться досить швидко її замінити. Поміщення краю копійки в протектор шини – найкращий спосіб перевірити глибину протектора. На червоний знак слід звернути увагу, якщо протектор шини не покриває приблизно п’яту частину копійки.

АКУМУЛЯТОР

Загальновизнано, що холодна погода негативно впливає на батареї. Суворий клімат може спричинити швидке погіршення стану акумулятора. Наслідки слабкого акумулятора відчутні відразу. Якщо бути більш конкретним, ситуації, коли ваш акумулятор розігнаний до своїх меж, тепер, швидше за все, призведуть до виходу з ладу системи. А тому важливо вчасно перевіряти і міняти акумулятор у автомобілі.

Охолоджуюча рідина


Перевірте також рівень охолоджуючої рідини. Якщо ви побачили, як сигнал охолоджуючої рідини на вашій приладовій панелі засвітився та через холодну погоду не проводили заміну – памятайте це зробити із настанням тепла. У більшості автомобілів є лінія або індикатор, який позначає, скільки охолоджуючої рідини надходить у відсік. Слідкуйте за цим показником; Ви не хочете витрачати час на те, щоб додати охолоджуючу рідину у свій транспортний засіб більше одного разу.

Гальмівна система


Зберігати гальма може бути складно. Вони все ще можуть вимагати значного обслуговування, незважаючи на те, що вони функціонують правильно. Автомобіль може різко стартувати або стати грубим та / або галасливим, коли ви гальмуєте, але індикатор гальма не засвітиться. Якщо ви вважаєте, що ваші гальма потребують огляду, зверніться до механіка. Якщо є можливіться довірьте цю перевірку професіоналу.

Чистота автомобіля


Досить про технічне обслуговування! Не менш важливим для функціональності є чистота вашого автомобіля. Будь-яка машина, яка пережила погану погоду, виглядає так, як машина яка пережила погану погоду:)

Напевно, накопичилась достатня кількість бруду, і вам не знадобиться експерт, який порекомендує очистити її! Завжди рекомендується детайлінг, але є і простіші способи очищення автомобіля, які значно збільшать час, поки ваш автомобіль не потребує наступної очистки.

Кілька порад, які слід пам’ятати, коли миєте машину;

Не використовуйте просто будь-який шампунь, використовуйте те, яке спеціально створено для екстер’єру автомобілів.

Ніколи не мийте машину під прямими сонячними променями;

Не проводьте мийку у теплу погоду так як це шкодить фарбі.

Для висушування рекомендуємо використовувати тільки спеціальні серветки та щітки, які не пошкодать деталі двигуна, наприклад сушильною тканиною з натурального волокна або мікрофіброю.

Якщо ви дійсно бажаєте доглядати за своїм транспортним засобом, Вам, мабуть, відомо про всю сіль, яку автомобіль накопичує в зимовий час. Ця сіль з дороги здатна роз’їсти дно вашого автомобіля. Це призводить до проблем із іржею, які можуть поставити вас під загрозу та / або зменшити загальну вартість вашого автомобіля, якщо ви хочете його продати.


Зацікавлені в тому, щоб власноруч прибрати машину? Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб отримати професійну консультацію щодо деталізації Вашого автомобіля!