Розпродаж!

Ручний розпилювач під тиском Mercury Super 360 Pro+

171 

Розпилювачі Mercury Super Pro + 360 є новою версією Mercury Super Pro + Супер збагаченого системою 360® STRESS FREE, дозволяючи розпилення, незалежно від положення розпилювача рідини. Вони ідеально підходять для клінінгових компаній, автомийок, автомайстерень, а також для домашніх користувачів. Працює найкраще при роботі на невеликих поверхнях, таких як меблі, вікна та вікна автомобіля, приладові панелі, оббивки і т.д. Характеризуються підвищеною стійкістю до препаратів, кислих та лужних.

Очистити
Артикул: KWA000 Категорії: , Позначок: , Brand:

Опис

Mercury Super Pro + 360 має базу стабілізаційну (також служить в якості ізолятора резервуара від основи), а також прозорим індикатором, розташованим вздовж шкали ємності, дозволяє легко і швидко перевірити рівень рідини в резервуарі.

Унікальна конструкція насоса Double Action, використовуваних в Mercury Super Pro + 360 робить можливе застосування хімічних речовин як при натискані, так і при вільному важелі, який робить розпилювач є більш ефективним, ніж традиційні односпрямовані насоси. Крім того, насос закривається регульованим соплом, таким чином легко і швидко можна встановити ступінь розпилення рідини.

Ручний розпилювач під тиском mercury super 360 pro+ - pro-chem - побутова, промислова та авто хімія - 16

Ручний розпилювач під тиском mercury super 360 pro+ - pro-chem - побутова, промислова та авто хімія - 18

Додаткова інформація

Колір

Зелений, Синій

Об'єм

,

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Ручний розпилювач під тиском Mercury Super 360 Pro+”“